live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна знову відправить військових для операції НАТО в Афганістані


фото: nato.int
Україна має намір розширити свою участь у операції НАТО "Рішуча підтримка" на території Афганістану

Про це розповів представник України в Альянсі Вадим Пристайко, повідомляє "Європейська правда".

"Ми вже прийняли рішення про збільшення нашого контингенту на невелику кількість солдат, але зачекаємо на остаточне визначення нових обсягів допомоги коаліції", - заявив він.

Дипломат розповів, що не став брати слово під час міністерського засідання НАТО, присвяченого афганській операції, оскільки Київ ще не визначив остаточні обсяги своєї участі, а також напрямки, за якими Україна може бути найкориснішою для Альянсу.

"Це можуть бути і військові, і військові тренери, і викладачі. Або ж ми можемо допомогти з підготовкою спеціалістів повітряних сил. Є багато безпекових професій, яких бракує і без яких неможливо завершити операцію (Альянсу в Афганістані — Ред.)", - заявив він.

  • Зараз в Афганістані присутній обмежений контингент України. Указом президента встановлено верхню межу в 30 українських фахівців, що працюють в рамках операції "Рішуча підтримка". Фактично в українському контингенті в Афганістані зараз знаходиться менше 10 людей.
  • Генсек НАТО Єнс Столтенберг наголосив, що чисельність контингенту, що бере участь в операції "Рішуча підтримка", збільшиться на три тисячі людей

новини партнерів

20 листопада, 2017 понеділок

19 листопада, 2017 неділя

20 листопада, 2017 понеділок

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати