live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Київенерго" розділиться на дві компанії

Акціонери на зборах 13 листопада 2017 року прийняли рішення про те, що столичний постачальник електроенергії ПАТ "Київенерго"

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що кожна із новостворених структур буде відповідати за надання конкретного виду послуг: перша компанія буде розподіляти електроенергію та експлуатувати електромережі, друга – постачати електричну енергію.

 У компанії пояснили, що таке рішення прийнято на виконання Закону України "Про ринок електричної енергії", який передбачає відділення генерації, передачі та постачання електроенергії шляхом створення відповідних суб'єктів господарювання в грудні 2018 у всіх обленерго України.

"Ці зміни – невід'ємна частина розпочатої реформи енергетики України відповідно до європейських стандартів. Для цього будуть створені юридичні особи, кожна з яких зосередиться на окремому виді діяльності відповідно до закону", – зазначив Олександр Фоменко, генеральний директор "Київенерго".

  • У першій квитанції за опалення у новому сезоні 2017/2018 рр. мешканці близько 330 столичних будинків побачать нові суми до сплати у графах "нараховано" та "перерахунок".

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати