live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Військові Іраку відвоювали останнє підконтрольне "Ісламській державі" місто

Збройні сили Іраку захопили прикордонне місто Рава - останнє місто, яке лишалося під контролем терористичного угруповання "Ісламська держава", сигналізуючи про повну поразку угруповання

Про це повідомляє Reuters.

Збройні сили Іраку "повністю звільнили Раву і підняли іракський прапор над його будівлями", - сказав генерал-лейтенант Абдул Амір Рашид Яраллах.

Повідомляється, що захоплення міста "знаменує собою кінець епохи територіального правління "Ісламської держави" так званим халіфатом, який було проголошено в 2014 році на теренах Іраку та Сирії.

Читайте також: "Ісламську державу" майже знищено. Чому це не кінець війни з тероризмом

Рава межує з Сирією, чия армія оголосила перемогу над бойовиками 9 листопада, захопивши останнє місто підконтрольне "ІД" на кордоні з Іраком.

"Зі звільненням Рави ми можемо сказати, що всі райони, підконтрольні "Ісламській державі", звільнено", - сказав військовий представник. Іракські сили розпочали наступальну операцію зі звільнення Рави  тиждень тому.

Зазначимо, що незважаючи на свої втрати, "Ісламська держава" все ще має територіальну присутність у Лівії та інших країнах, і багато країн побоюється, що "ІД" становитиме загрозу навіть після  падіння халіфату.

 

 

 

новини партнерів

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

25 травня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати