live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Більшість опитаних проти особливого статусу окупованих районів Донбасу

Серед громадян України переважає думка про те, що окуповані території Донецької і Луганської областей повинні повернутися в свої області на колишніх умовах

Про це повідомила директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна, посилаючись на дослідження Київського міжнародного інституту соціології, пише DT.ua.

Як зазначає соціолог, загалом населення не підтримує думку щодо надання автономії, спеціального статусу або особливих повноважень цим територіям. Також чверть українців вважають, що неконтрольовані території мусять повернутися під контроль України, але з великими повноваженнями. За їхнє відокремлення від України виступають 7%, за приєднання до Росії - 2%.

Читайте такожДля чого потрібен пакет законів про Донбас

"Мені здається, що особливості цього регіону, як і особливості ставлення громадян до вирішення проблем Донбасу, повинні бути враховані під час вироблення повноцінної стратегії і розробки тактики повернення цих територій. Реального, а не формального повернення в український простір. І, звичайно, реалізація цієї стратегії передбачає велику роз'яснювальну роботу. Якщо метою є реінтеграція не тільки територій, але і людей", - висловила своє бачення цієї ситуації Бекешкіна.

  • Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак пояснив, чому він вважає, що Кремль виведе свої війська з України наступного, 2018 року, а саме - в березні-квітні.

новини партнерів

16 жовтня, 2018 вівторок

16 жовтня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати