live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Японії оленів відлякуватимуть від потягів звуками гавкання собак

В Японії протестували поїзд з динаміком, що видає звуки гавкання собак для відлякування оленів

Масовий запуск системи планується на кінець 2018 року, повідомляє Asahi Shimbun з посиланням на японський Інститут досліджень залізничних технологій.

Система допоможе знизити смертність тварин на залізничних коліях і одночасно позбавить поїзди від пошкоджень. Вчені стверджують, що 3-секундний звук пирхання оленів приваблює їх увагу, а 20-секундний звук гавкоту собак відлякує тварин від поїздів.

За даними перших нічних тестів, кількість оленів навколо експериментального поїзда зменшилася вдвічі. У разі успішного тестування, систему встановлять там, де зазвичай зустрічають оленів.

Зіткнення з оленями — серйозна проблема японських залізничників. Тварини приходять до шляхів через нестачу заліза і злизують частки металу, оскільки залізо — важлива частина їхнього раціону. Влада намагалася боротися з проблемою, розкидаючи по шляхах фекалії левів, але їх запах швидко вивітрювався.

  • У 2016 році в Японії зафіксували 613 випадків смертей тварин на шляхах, через які кожен раз в розкладі поїздів виникала півгодинна затримка.

новини партнерів

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

25 травня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати