live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Японії оленів відлякуватимуть від потягів звуками гавкання собак

В Японії протестували поїзд з динаміком, що видає звуки гавкання собак для відлякування оленів

Масовий запуск системи планується на кінець 2018 року, повідомляє Asahi Shimbun з посиланням на японський Інститут досліджень залізничних технологій.

Система допоможе знизити смертність тварин на залізничних коліях і одночасно позбавить поїзди від пошкоджень. Вчені стверджують, що 3-секундний звук пирхання оленів приваблює їх увагу, а 20-секундний звук гавкоту собак відлякує тварин від поїздів.

За даними перших нічних тестів, кількість оленів навколо експериментального поїзда зменшилася вдвічі. У разі успішного тестування, систему встановлять там, де зазвичай зустрічають оленів.

Зіткнення з оленями — серйозна проблема японських залізничників. Тварини приходять до шляхів через нестачу заліза і злизують частки металу, оскільки залізо — важлива частина їхнього раціону. Влада намагалася боротися з проблемою, розкидаючи по шляхах фекалії левів, але їх запах швидко вивітрювався.

  • У 2016 році в Японії зафіксували 613 випадків смертей тварин на шляхах, через які кожен раз в розкладі поїздів виникала півгодинна затримка.

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати