live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У підприємців не вимагатимуть встановлення терміналів. Пояснення міністерства

Від суб'єктів господарювання, які продають товари або надають послуги, не вимагатимуть обов'язкової установки платіжних терміналів

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

В уряді наголошують, що наразі розпочалося лише громадське обговорення проекту Постанови уряду щодо вимог до ФОПів.

Зазначається, що постанова зобов’язує ФОПів надати клієнтам можливість оплатити товар чи послугу безготівково - або з використанням електронних платіжних засобів, або через електронні платіжні сервіси.

Але це не зобов’язує всіх підприємців в обов’язковому порядку встановлювати платіжні термінали. 

У міністерстві зазначають, що підприємці можуть організувати розрахунки за допомогою платіжних сервісів, які не потребують наявності фізичного платіжного пристрою. Наприклад, оплату можна буде здійснювати через інтернет-банкінг, платіжні сервіси онлайн, з використанням mVisa, QR-коду, через переказ з картки на картку тощо.  

Одночасно ця постанова спрощує використання звичайних платіжних терміналів: підприємці не будуть зобов’язані їх купувати, але матимуть можливість орендувати такі пристрої, або навіть отримати їх безкоштовно на умовах банків-еквайрів.

Окрім того, декілька підприємців можуть використовувати один термінал, адже технологічна можливість здійснення зарахувань на різні рахунки через один пристрій уже давно реалізована виробниками та банками.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати