live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Hyundai робітникам видадуть робо-рюкзаки, щоб вони краще працювали

Bже цього року робітники одного з автозаводів компанії Hyundai отримають роботизовані екзоскелети-рюкзаки, які на 30% - 40% знизять навантаження на спину і дозволять їм працювати швидше і ефективніше

Про це повідомляє Business Korea.

Після випробувань на власних фабриках Hyundai планує продавати цих промислових роботів всім бажаючим.

Згідно з дослідженнями, проведеними компанією, продуктивність праці робітників після обіду знижується до 69% від початкового значення, але якщо вони носять екзоскелети, які підтримують спину і коліна, то навантаження знижується, і вони можуть працювати майже так само ефективно, як з ранку (ККД знижується тільки до 95%).

Першу експериментальну партію рюкзаків співробітники Hyundai отримають в кінці цього року, а у продаж вони надійдуть через один - два роки.

Hyundai - єдина корейська компанія, яка займається розробкою "натільних" роботів з метою їх комерціалізації. Підрозділи Hyundai Motor і Hyundai Rotem займаються цим проектом з 2010 року, .

Ця технологія, за оцінками експертів, здатна не тільки підвищити продуктивність праці робітників, але і знизити відсоток виробничих травм. З іншого боку, вона може стати першим кроком до довгострокового зниження трудовитрат і скорочення числа співробітників на фабриках, що має привести до підвищення конкурентноздатності корейського автопрому.

Зараз, за ​​даними Корейської асоціації автовиробників, час виробництва одного автомобіля на місцевому заводі сягає 26,8 годин, тоді як на фабриках Toyota в Японії з цим завданням пораються за 24,1 годину, а на заводах General Motors в США - за 23,4 години.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати