live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд заборонив виписувати чиновникам захмарні премії

Кабінет міністрів ухвалив зміни в структурі заробітньої плати чиновників, відповідно до яких обмежується нарахування премій

Про це йдеться на Урядовому порталі.

Кабінет міністрів України змінив структуру заробітної плати чиновників і знизив частку додаткових виплат, що в подальшому унеможливить нарахування надмірних премій. За інформацією "Інтерфакс.Україна", частку заробітньої плати в окладі держслужбовців підняли з 30% до 50%.

"Мова про неможливість чиновників нараховувати собі «баснословні» премії. Йдеться про зміну структури виплати. Треба вгамувати апетити, коли накручують надбавки. Коли на місцях люди будуть отримувати якісний сервіс від чиновника, тоді можна буде говорити про додаткове заохочення", - заявив прем'єр-міністр Гройсман.

  • Нещодавно стало відомо, що президент України за 2017 рік заробив 336 тисяч грн, хоча його підлеглі (заступники та керівники адміністрації) - набагато більше.
  • В.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко розповів, що найвищі зарплати в Україні в 2017 році були в Києві, а найнижчі в Закарпатській області. 

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

17 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати