live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Казахстані МВС визначить дозволену довжину бороди

У Казахстані планують розробити ескізи дозволеної для носіння бороди, в громадських місцях буде заборонено носити одяг, що перешкоджає розпізнаванню особи

Це відбувається в рамках ініціювання заборони на публічну демонстрацію ознак нібито деструктивних релігійних течій, повідомляє "Радіо Свобода".

"Деструктивна релігійна течія" і "релігійний радикалізм" – ці нові визначення пропонують закріпити в законодавстві країни.

За словами міністра у справах релігій і громадянського суспільства Казахстану Нурлана Єрмекбаєва, під заборону може потрапити характерна борода і вкорочені штани, цим буде займатися спеціальна експертиза.

"Якщо треба, і довжина бороди буде розписана. Йдеться не про будь-яку бороду, не йдеться про священнослужителів. Йдеться тільки про тих, по кому буде ухвалене рішення, що ці люди дотримуються деструктивних релігійних течій", – сказав Єрмекбаєв.

Ознаки деструктивних течій хочуть визначати за підзаконним спільним актом між міністерством внутрішніх справ і комітетом нацбезпеки. Він має з’явитися після ухвалення поправок до закону про релігійну діяльність і релігійні об'єднання.

За словами міністра, в громадських місцях буде заборонено носити одяг, що перешкоджає розпізнаванню особи. Цей пункт планують внести в кодекс про адміністративні правопорушення.

Які саме напрямки віднесуть до деструктивних, поки що неясно. Законопроект визначає деструктивні релігійні течії як "сукупність релігійних поглядів, ідей, навчань, що становлять загрозу правам і свободам людини, спрямованих на ослаблення і (або) руйнування моральних підвалин, духовних і культурних цінностей".

Все по темі

новини партнерів

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати