live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кабмін затвердив оновлений список населених пунктів, тимчасово непідконтрольних Україні

Кабінет міністрів України вніс зміни у додатки 1 і 2 до розпорядження від 7 листопада 2014 року №1085 «Про затвердження переліку населених пунктів, на територіях яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення»

Відповідний проект розроблений Національною поліцією України, повідомляє сайт МВС.

Як зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий: "Прийняття проекту акта уряду дозволить уточнити перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади не здійснюють свої повноваження, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, з урахуванням пропозицій, які надаються штабом Антитерористичним центром при СБУ".

На сайті МВС зазначається, що також він дозволить ефективно здійснювати питання фінансування та соціальних виплат населенню Донецької та Луганської областей.

Оскільки сам текст цієї постанови ще не опублікований, то можна припустити, що мова йде про населені пункти Травневе, Гладосове, Катеринівка та Новоолександрівка, які нещодавно взяли під свій контроль ЗСУ. До моменту, поки в них не буде встановлена адміністрація та поліція — вони вважатимуться такими, що розташовані на лінії зіткнення.

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати