live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Монетизація субсидій це маніпуляція та шахрайство, - Кива

Замінити субсидії на грошову компенсацію пропонують для того, аби відволікти увагу суспільства від питання власності на український енергетичний комплекс

З такою заявою голова Соціалістичної партії України Ілля Кива виступив в ефірі Еспресо.TV.

"Це маніпуляція, шахрайство і в першу чергу приниження. Взагалі, синонім слова "субсидія" - це не допомога, це приниження. Й будь-які нові вигадані форми використвуються лише для того, аби відволікти Вашу увагу від дійсності і показати цю нібито "турботу" про громадян України з боку сьогоднішнього нашого уряду. Мовляв, то нічого, що ми піднімаємо тарифи, натомість Ви маєте можливість принизитися, випросити ось цю подачку. А як Ви хочете подачку отримати? У вигляді шматочка ковбаси? Чи знизити трохи Вашу оплату?", - прокоментував він. 

Натомість, наголосив політик, головними досі лишаються проблеми формування тарифів і власності на компанії-нергопостачальники.

"Усю тарифікацію (комунальних послуг - ред.) у нашій країни злочинним шляхом завищено. Вона дає можливість збагачуватися певній дуже вузькій категорії людей. Оскільки енергетичний комплекс у нашій країни належить приватному власнику, це не надходження до бюджету, а всього лишень збільшення статків певних осіб, які, до речі, перебувають під санкціями усього світу. Натомість всередині нашої країни вони мають дуже ефективний бізнес, "ефективність" якого полягає виключно у щорічному підвищенні тарифів на електроенергію, на газ й на воду. Як наслідок, усім тим, що належить українському народові, користуються 3-4 людини, які навіть не є громадянами України. Ось що є найстрашнішим", - пояснив Кива.

Таким чином, монетизацію субсидій пропонується запровадити "аби відволікти увагу й хоч якось збити людський гнів, котрий найближчим часом охопить усю країну", вважає він.

 

новини партнерів

27 жовтня, 2020 вівторок

27 жовтня, 2020 вівторок

26 жовтня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати