"Ювентус" не втримав перемогу над "Тоттенхемом" у видовищному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Італійський "Ювентус" зіграв вдома унічию з англійським "Тоттенхемом" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч

"Ювентус" (Італія) - "Тоттенхем" (Англія) 2:2

Голи: Ігуаїн, 2; 9 - Кейн, 35; Еріксен, 72

На 45-й хвилині Ігуаїн не реалізував пенальті.

"Ювентус" відкрив рахунок вже на 2-й хвилині. Після передачі Міралема П'яніча зі штрафного, з розвороту м'яч у кут воріт відправив Гонсало Ігуаїн. На 9-й хвилині у ворота "Тоттенхема" туринці провели другий гол. Бен Девіс у карному майданчику збив Федеріко Бернардескі, а Ігуаїн з пенальті оформив дубль.

Але "Тоттенхем" згодом перехопив ініціативу та на 35-й хвилині скоротив відставання у рахунку - вихід один на один реалізував Харрі Кейн, який відзначився після передачі Деле Алі.

Наприкінці 1-го тайму "Ювентус" заробив ще один одинадцятиметровий - Дугласа Косту збив Серж Ор'є. Але Ігуаїн не зміг зробити хет-трик та влучив у поперечину.

"Тоттенхем" покарав італійців за помилку на 72-й хвилині. Крістіан Еріксен пробив низом зі штрафного і вразив ближній від голкіпера "Ювентуса" Джанлуїджі Буффона кут. Матч завершився внічию 2:2.

Повторний матч відбудеться 7 березня у Лондоні.