live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені розповіли, чому серед тварин багато геїв

Вчені вважають, що гомосексуальність серед тварин - це вияв конкуренції та бажання знайти собі пару

Про це повідомляє Nautilus.

Нещодавно ЗМІ Нової Зеландії активно обговорювали смерть 40-річного поліамурного гусака на ім’я Томас, що разом із своїм партнерами-лебедями Генрі та Генрієттою виростив 68 пташенят. Історія Томаса вражала дослідників та зробила його місцевою зіркою.

Однак перед науковцями постало питання: чому тварини перебувають у гомосексуальних стосунках, адже це суперечить їхньому основному інстинкту - потребі розмноження.

За підрахунками, майже 20% гусей - гомо- чи бісексуальні. Цифра може бути завищеною, адже враховує тих самців, що спочатку спаровувались з чоловічою статтю, а потім з жіночою.

Зоологіст Конрад Лоренс ще у 70-х роках минулого століття намагався пояснити таку аномалію.

"Ми впевнені, що кожен інстинкт тварини має особливу цінність для виживання. Гусаки часто вступають у гомосексуальний зв’язок, щоб показати свою перевагу. У свою чергу це приваблює гуску, що була справжнім об’ктом почуттів гусака", - пояснював Лоренц.

Також науковці припускають, що гомосексуальні пари можуть виконувати важливі соціальні завдання, наприклад, охороняти дитинчат один одного чи охороняти гусячу колонію від хижаків.

Дослідження показують, що тварини часто обирають партнерство зі своєю ж статтю, щоб не залишатись наодинці.

"Якщо у колонії кількість самців переважає кількість самок, вважається нормою, що деякі з цих самців звернуться один до одного для спілкування. Для біологічного виду, в якому соціальний статус має першорядне значення, де самотніх самців цькують та принижують, гомосексуальні стосунки краще за самотність. Таким чином, гомосексуалізм - побічний продуктом соціалізації та конкуренції", - йдеться у висновку науковців.

новини партнерів

9 грудня, 2019 понеділок

9 грудня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати