live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

GoldX визнали першою криптовалютою, що відповідає законам шаріату

GOLDX, "золота" криптовалюта, розроблена фірмою HelloGold з Південно-Східної Азії, отримала першу в світі сертифікацію відповідності Шаріату

Про це пише Payment Week.

GOLDX, сертифікована Наглядовою радою Шаріату Amanie Advisors, є першим в світі повнофункціональним токеном Ethereum ERC20, забезпеченим на 99,99% золотом інвестиційного рівня.

GOLDX отримала сертифікацію, сумісну з шаріатом, тому що процес її випуску і перевірені власники активів забезпечують прозорість, визначеність і оперативність транзакцій.

"Заробивши першу в світі сертифікацію відповідності шаріату для нашого токена GOLDX, HelloGold відкрила двері більш ніж мільярду мусульман для доступу до нового фінансового продукту", - каже Робін Лі, генеральний директор і співзасновник HelloGold. 

"У міру того, як міжнародний ісламський фінансовий ринок продовжує рости і залучати інтерес немусульманським країн, загальна вартість ісламської фінансової індустрії досягла $ 1,9 трлн. в 2016 році", - додав він.

За словами Лі, токен GOLDX допоможе прискорити фінансове включення, надавши мусульманським клієнтам прозорий і безпечний доступ до золота за допомогою цифрового токена, а також можливість використовувати своє збережене золото в якості цінності, яке може бути продано за межами системи HelloGold", - говорить він.

GOLDX можна придбати безпосередньо у HelloGold на hellogold.org на Bitcoin і Ethereum, і він буде доступний для покупки на біржах в найближчому майбутньому.

"Ми надаємо звичайним людям можливість купувати фізичне золото інвестиційного рівня в нашому мобільному додатку. Тепер HelloGold може перейти на наступний рівень, залучаючи золото на криптовалютний ринок", - говорить Лі.

На відміну від більшості криптовалюти, яка не забезпечена цінними металами, токен GOLDX підтримується фізичним розподіленим золотом інвестиційного рівня.

Кожен токен GOLDX забезпечений одним грамом золота, який застрахований, а HelloGold гарантує, що токени GOLDX видаються тільки при наявності відповідного обсягу золота, і ця інформація відкрита.

На думку HelloGold, GOLDX може стати стабільним цифровим токеном на тлі більш волатильних незабезпечених криптовалют, на кшталт Bitcoin, Ethereum і Ripple.

Читайте також: Маніпулювати, заробляючи мільярди. Чому курс біткоїна "скаче" на десятки тисяч доларів

 

новини партнерів

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати