live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Стали відомі подробиці придбання 30 американських локомотивів для "Укрзалізниці"

ПАТ "Укрзалізниця" отримає 30 локомотивів виробництва американської компанії General Electric на умовах фінансового лізингу

Про це йдеться в листі "Укрексімбанку" на ім’я віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона, передає "Економічна правда".

"Укрексімбанк" придбає 30 дизельних локомотивів TE33А General Electric у представництва в Україні - компанії "Джіі Україна". Загальна вартість контракту становитиме не більше $140,4 млн із ПДВ у гривньовому еквіваленті за курсом НБУ на дату здійснення оплати.

За умовами контракту, "Укрексімбанк" перерахує 100% передоплати за локомотиви українській "дочці" General Electrics. Локомотиви будуть вироблені й поставлені упродовж 12 місяців після підписання угоди.

При цьому розмір авансового платежу, який здійснюватиме "Укрзалізниця", становитиме 30% від загальної вартості локомотивів, а оплату 70% проведуть за кошти банку.

Фінансовий лізинг (оренда) є різновидом фінансового кредиту. Він передбачає придбання орендодавцем за замовленням орендаря основних фондів з подальшим їх переданням у користування орендарю з обов'язковою подальшою передачею права власності на такі основні фонди орендарю.

  • Нагадаємо, 23 лютого, ПАТ "Укрзалізниця" підписала угоду на $1 млрд із американською компанією General Еlectric Transportation про модернізацію локомотивного парку та поставку нових локомотивів. За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, General Electric поставить "Укрзалізниці" понад 200 нових локомотивів.
  • Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що General Electric Transportation передасть "Укрзалізниці" 30 локомотивів у вересні 2018 року.

новини партнерів

24 січня, 2019 четвер

23 січня, 2019 середа

24 січня, 2019 четвер

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати