live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські соціалісти взяли курс на ЄС і НАТО

Соціалістична партія України вважає європейську та євроатлантичну інтеграцію одним із пріоритетів зовнішньої політики країни

Про це заявив лідер СПУ Ілля Кива.

"Нова програма партії містить положення про інтеграцію України до ЄС і НАТО. Це програма оновленої Соцпартії. Ми більше не ностальгуємо по СРСР — ми Соціалістична партія України!", — сказав Кива.

На думку політика, курс на євроінтеграцію допомагає Україні позбавлятися від корупції.

"Європа — це сьогодні порятунок для нашої країни. В прямому сенсі. Євросоюз контролює нашу владу, наших чиновників. НАБУ, НАЗК — створені в рамках програми, запропонованої нам Євросоюзом. Антикорупційний суд створюється також на вимогу ЄС. Так, нас примушують боротися з корупцією. Але це йде на благо. Якщо ми зможемо знищити корупцію, навчимося ефективно контролювати владу — країна тільки виграє", — підкреслив політик.

Раніше, після візиту в Болгарію, Кива заявив про намір СПУ відновити членство у Соцінтерні, з якого партію формально виключили за несплату членських внесків. Але справжньою причиною стала підтримка Олександром Морозом інтриг Партії регіонів, яка боялася конкуренції на міжнародній арені.

"Ми піднімаємо партію не тільки всередині країни, а й на міжнародному рівні. Ми тверді в своєму намірі повернутися до Соцінтерну. Так, нам треба буде пройти ряд процедур, виконати ще багато формальностей, але ми це обов'язково зробимо", — зазначив він.

Нагадаємо, що до того, як СПУ очолив Ілля Кива, програма партії не містила пункту про євроінтеграцію країни. На противагу йому СПУ проголошувала намір «побудувати Європу в Україні».

Все по темі

новини партнерів

22 жовтня, 2018 понеділок

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати