live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна приєдналася до кампанії за гендерну рівність HeForShe

Україна приєднається до руху солідарності за рівність статей HeForShe, який ініціювала організаця "ООН-Жінки"

Про це заявила глава офісу "ООН Жінки в Україні" Анастасія Дивінська, передає Укрінформ.

"Цього року дуже рада повідомити, що Docudays UA приєднався до глобальної кампанії, яка називається HeForShe. Сьогодні ввечері ми офіційно запускаємо цю кампанію в Україні", - заявила Дивінська.

За її словами, цей рух не є чоловічим, не є жіночим, "це рух солідарності і дає можливість чоловікам приєднатися до жінок, стати плечем до плеча і просувати питання прав людини, питання рівності між чоловіками та жінками для того, щоб вони стали реаліями XXI століття".

"Сьогодні 1,3 млрд чоловіків та жінок по всьому світу долучилися до HeForShe. Є такі дивовижні країни, як наприклад, Ісландія, де кожен двадцятий чоловік цієї країни є адвокатом кампанії HeForShe", - підкреслила глава офісу "ООН Жінки в Україні".

Вона висловила надію, що рух солідарності, який запускають в Україні, допоможе чоловікам та жінкам зрозуміти, що рівність між чоловіками і жінками - це фундаментальне право людини.

У рамках кампанії, за словами Дивінської, будуть організовуватись інтерактивні опитування у метро, лекції у національному музеї, "живі" бібліотеки.

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати