live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК допомагатиме Міносвіти викорінити корупцію у вишах

Міносвіти та Національне агентство з питань запобігання корупції розроблять та реалізують антикорупційну програму в українських вишах

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Міністерство освіти і науки України та Нацагентством з питань запобігання корупції підписали меморандум щодо поглиблення, розширення і оновлення знань з питань дотримання антикорупційного законодавства у закладах вищої освіти.

Документ передбачає спільну роботу над створенням та поширенням роз’яснень у вишах з питань запобігання корупції, проведення відповідних виховних, освітніх та наукових заходів.

"Цим меморандумом ми хочемо, насамперед, засвідчити наміри про співпрацю. Зараз ми відчуваємо необхідність у певній, навіть просвітницький, кампанії, яка допомогла б усім учасникам освітнього процесу в університетах розуміти вимоги, які ставить перед ними антикорупційне законодавство. І це не стільки питання розуміння вимог законодавства, скільки захисту своїх прав загалом", - повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

Тим часом очільниця НАЗК Наталія Корчак наголосила, що ще одним важливим завданням співпраці НАЗК та МОН має стати робота з молодим поколінням, підготовка майбутніх фахівців, які розумілись би на питаннях антикорупційного законодавства та протидії корупції.

новини партнерів

12 липня, 2020 неділя

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати