live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Канада подвоїть кількість поліцейських тренерів в Україні

Канада планує подвоїти кількість поліцейських офіцерів – тренерів в Україні, заявив канадський посол Роман Ващук під час зустрічі з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим

Про це передає прес-служба МВС.

"Ми плануємо збільшити кількість наших офіцерів – експертів в Україні вдвічі задля ефективного реформування Національної поліції та підвищення рівня кваліфікації поліцейських", – заявив Ващук.

Посол наголосив, що зараз Канада головує в G7, тому пильно слідкує за ситуацією в Україні. Ващук зазначив, що офіційна Отава готова підтримати нашу державу не лише на шляху реформ, але й у відновленні територіальної цілісності та покращенні економічної ситуації.

"Канада завжди виступала нашим стратегічним партнером на шляху реформування відомства та правоохоронної системи в Україні. Ми цінуємо підтримку наших канадських колег у процесі реформування МВС та покладаємо надії на подальше поглиблення співпраці", – наголосив Аваков.

У МВС зазначають, що проект підтримки підготовки поліцейських розпочався в жовтні 2016 року. Серед його складових – консультації канадських спеціалістів з питань управління персоналом та професійного розвитку, підтримка регіональних навчальних центрів, навчальних матеріалів та розвиток вісьмох спеціалізованих курсів.

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати