live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Папа Римський заявив, що пекла не існує. Ватикан цю заяву заперечує

Глава католицької церкви в інтерв’ю провідній італійській газеті заявив, що пекла не існує – є зникнення гріховних душ. Однак тепер Ватикан стверджує, що це неправда

Про це пише Reuters.

Глова католицької церкви в інтерв’ю провідній італійській газеті заявив, що пекла не існує – є зникнення гріховних душ. Однак тепер Ватикан стверджує, що це неправда

Франциск – 266-й католицький папа і перший, хто народився за межами Європи – в Аргентині. У статті під назвою "Це честь бути революціонером" для впливової італійської газети La Repubblica засновник цього видання Еудженіо Скальфаро поставив запитання Папі: "А як щодо поганих душ?"

"Ті, що каються, отримують прощення бога і входять в звання душ, але той, хто не робить цього і не може бути прощеним, просто зникає. Немає пекла, є зникнення гріховних душ", – відповів Папа Франциск, згідно зі статтею.

Незабаром після публікації матеріалу Ватикан виступив із заявою, в якій стверджувалося, що стаття була "невірно розшифрована", і що закрита зустріч між Папою і Скальфаро не була офіційним інтерв’ю.

"Те, що повідомляється автором в сьогоднішній статті, є результатом його редактури, в якій не цитуються буквальні слова, вимовлені Папою. Тому цитату не можна розглядати як вірну транскрипцію слів святого отця", – наголошує Ватикан у своїй заяві.

 

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати