live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Полтаві стартував День Гуцульскої культури

У місті Полтаві сьогодні відбувається День Гуцульскої культури - своєрідне театралізоване автентичне мистецьке свято, в якому беруть участь творчі колективи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва зі столиці Гуцульщини - с.м.т. Верховини Івано-Франківської області

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У Полтавському краєзнавчому музеї ім. Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) відбулася прес-конференція організаторів Дня Гуцульської культури в Полтаві за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, народного депутата України, голови Комітету з питань культури і духовності Миколи Княжицького та Голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка. 

Основні заходи розпочнуться о 14:00 на Театральній площі Полтави.

Захід відбувається за підтримки Полтавської державної адміністрації, а  також за сприяння Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Верховинської районної ради та голови Комітету з питань культури і духовності, народного депутата України Миколи Княжицького.

Телеканал "Еспресо" - медіа-партнер заходу.

На відвідувачів чекає багатогранна автентична культурно-мистецька програма. Творчі народні колективи демонструватимуть на сцені унікальне мистецтво Верховинщини - гуцульську співанку, запальні народні танці, гуцульське весілля, театральне мистецтво, показ автентичної гуцульської убирі (одягу) та багато інших видовищних культурно-мистецьких дійств.
 
На Театральній площі у виставкових палатках-павільйонах діятиме виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, ткацтва, кушнірства, бісероплетіння, писанкарства та інших видів народного мистецтва Гуцульщини - містечко майстрів.
 
Також верховинці будуть проводити майстер-класи з виготовлення гуцульського одягу, виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вдягання гуцульської княгині, танцю "Гуцулка" та інші.

новини партнерів

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати