live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Полтаві стартував День Гуцульскої культури

У місті Полтаві сьогодні відбувається День Гуцульскої культури - своєрідне театралізоване автентичне мистецьке свято, в якому беруть участь творчі колективи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва зі столиці Гуцульщини - с.м.т. Верховини Івано-Франківської області

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У Полтавському краєзнавчому музеї ім. Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) відбулася прес-конференція організаторів Дня Гуцульської культури в Полтаві за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, народного депутата України, голови Комітету з питань культури і духовності Миколи Княжицького та Голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка. 

Основні заходи розпочнуться о 14:00 на Театральній площі Полтави.

Захід відбувається за підтримки Полтавської державної адміністрації, а  також за сприяння Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Верховинської районної ради та голови Комітету з питань культури і духовності, народного депутата України Миколи Княжицького.

Телеканал "Еспресо" - медіа-партнер заходу.

На відвідувачів чекає багатогранна автентична культурно-мистецька програма. Творчі народні колективи демонструватимуть на сцені унікальне мистецтво Верховинщини - гуцульську співанку, запальні народні танці, гуцульське весілля, театральне мистецтво, показ автентичної гуцульської убирі (одягу) та багато інших видовищних культурно-мистецьких дійств.
 
На Театральній площі у виставкових палатках-павільйонах діятиме виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, ткацтва, кушнірства, бісероплетіння, писанкарства та інших видів народного мистецтва Гуцульщини - містечко майстрів.
 
Також верховинці будуть проводити майстер-класи з виготовлення гуцульського одягу, виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вдягання гуцульської княгині, танцю "Гуцулка" та інші.

новини партнерів

21 вересня, 2018 п'ятниця

21 вересня, 2018 п'ятниця

20 вересня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати