live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Люди п'ють більше, якщо в напої менше спирту, - дослідження

Британські вчені перевірили, як люди реагують на маркування "легке" (слабкоалкогольне) на напоях: виявилося, такі написи заохочують споживання більших обсягів спиртного

Про це йдеться на сайті Кембриджського університету.

Вживання алкоголю займає п'яту сходинку в списку причин небезпечних захворювань і передчасних смертей у всьому світі.

Уряди намагаються боротися з цим різними способами: обмежуючи час продажу алкоголю в магазинах, барах і ресторанах, вводячи обмеження на рекламу алкогольної продукції і зобов'язуючи виробників розміщувати на етикетках попереджувальні написи.

Один із способів знизити загальний обсяг споживаного спирту - дати споживачам можливість пити слабоалкогольні напої. Дослідники з Кембриджа зацікавилися, чи п'ють люди  слабоалкогольні напої у більших кількостях, ніж їх міцніші аналоги. 

Вчені відтворили в лабораторії атмосферу бару (ввімкнули музику і додали людей), зібрали кілька десятків любителів вина і пива і тричі запропонували їм обирати між напоями в посуді, на якому не вказувалася торгова марка - тільки міцність, позначена словами.

null

Одній групі пропонували слабкоалкогольне вино і пиво (напис "Дуже легке", 4% об. для вина і 1% об. для пива), іншій - напої з посуду з написом "Легке" (8% об. для вина і 3% об . для пива).

Третій групі давали вино і пиво з посуду, на якій були вказані тільки цифри - середні по ринку, 12% об. для вина і 4,2% об. для пива.

Люди з першої групи випили більше, ніж люди з другої групи, а ті, в свою чергу, більше, ніж ті, яким дісталися вино і пиво стандартної міцності. 

На результат не вплинули  ані соціальний стан учасників експерименту, ні вік, ні стать. "Якщо позначка "слабке" або "легке" змусить людей зробити вибір на користь напою з меншим вмістом алкоголю - це, звичайно, добре, але наше дослідження змушує засумніватися в тому, що за допомогою такого маркування можна домогтися того, щоб люди споживали менше алкоголю", - коментує Тереза ​​Марто (Theresa Marteau), керівник дослідницької групи.

Читайте також: Як приготувати смачний алкоголь вдома: Бейліз, бехерівка та мандариновий лікер

новини партнерів

28 травня, 2018 понеділок

27 травня, 2018 неділя

28 травня, 2018 понеділок

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати