live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Google створила онлайн-гру для пошуку смайликів у реальності

Компанія Google презентувала гру Emoji Scavenger Hunt, яка працює за допомогою нейромережі

Про це йдеться у ролику на одному з YouTube-каналів Google.

Мета гри - в пошуку емодзі навколо себе. Додаток став прикладом використання технологій машинного навчання від пошуковика.

Запустивши гру, ви отримуєте смайлик з предметом, на який потрібно навести камеру. Час обмежений, але з кожною новою знахідкою його стає трохи більше.

Наприклад, якщо на вашому екрані з'явилося емодзі із зображенням взуття, ви повинні навести камеру на свої кросівки. Після цього нейромережа зараховує правильну відповідь і перекидує гравця на новий, більш складний рівень, пропонуючи знайти більш рідкісний смайлик.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

На форумі Google з'явилося кілька повідомлень, де користувачі скаржаться на збої в роботі нейромережі. В основному, вони стосуються тих, хто вже пройшов кілька рівнів, і нейромережа не може ідентифікувати деякі об'єкти. Це означає, що вони, незважаючи на правильно виконане завдання, не можуть продовжити гру.

Emoji Scavenger Hunt - експеримент Brand Studio і команди PAIR. За їх словами, це перший проект такого роду, тому іноді функції розпізнавання можуть працювати зі збоями.

Гра доступна на офіційному сайті безкоштовно і не вимагає зайвої пам'яті на телефоні - розробники зробили так, щоб гра запускалася в браузері і не обробляла дані на серверах Google.

Читайте також: 10 найпопулярніших додатків. Що українці завантажують на смартфон

новини партнерів

19 січня, 2019 субота

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати