live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Google створила онлайн-гру для пошуку смайликів у реальності

Компанія Google презентувала гру Emoji Scavenger Hunt, яка працює за допомогою нейромережі

Про це йдеться у ролику на одному з YouTube-каналів Google.

Мета гри - в пошуку емодзі навколо себе. Додаток став прикладом використання технологій машинного навчання від пошуковика.

Запустивши гру, ви отримуєте смайлик з предметом, на який потрібно навести камеру. Час обмежений, але з кожною новою знахідкою його стає трохи більше.

Наприклад, якщо на вашому екрані з'явилося емодзі із зображенням взуття, ви повинні навести камеру на свої кросівки. Після цього нейромережа зараховує правильну відповідь і перекидує гравця на новий, більш складний рівень, пропонуючи знайти більш рідкісний смайлик.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

На форумі Google з'явилося кілька повідомлень, де користувачі скаржаться на збої в роботі нейромережі. В основному, вони стосуються тих, хто вже пройшов кілька рівнів, і нейромережа не може ідентифікувати деякі об'єкти. Це означає, що вони, незважаючи на правильно виконане завдання, не можуть продовжити гру.

Emoji Scavenger Hunt - експеримент Brand Studio і команди PAIR. За їх словами, це перший проект такого роду, тому іноді функції розпізнавання можуть працювати зі збоями.

Гра доступна на офіційному сайті безкоштовно і не вимагає зайвої пам'яті на телефоні - розробники зробили так, щоб гра запускалася в браузері і не обробляла дані на серверах Google.

Читайте також: 10 найпопулярніших додатків. Що українці завантажують на смартфон

новини партнерів

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати