live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАТО не змінюватиме політику щодо України через перешкоди Угорщини

У Північноатлантичному альянсі (НАТО) не планують припиняти підтримку України всупереч вимогам Угорщини переглянути програми підтримки

Як повідомляє DW, про це заявив один із чиновників Альянсу. Уряд Угорщини направив лист з такою ініціативою генеральному секретареві НАТО Йенсу Столтенберґу.

Однак в НАТО не мають планів згортати підтримку Києва.

"НАТО надає сильну політичну і практичну підтримку Україні, і немає планів що-небудь змінювати в цьому", - зазначив чиновник Альянсу.

Угорщина вимагає у НАТО перегляду політики щодо України

Щодо змісту листа угорського уряду представник НАТО порадив звертатися в Будапешт.

З дипломатичних джерел видання отримало спрямований Столтенбергу меморандум під назвою "Ініціатива запустити нову політику НАТО щодо України".

У документі вказується на недоліки в українських реформах, зокрема, що призвело до невиплати Євросоюзом в кінці минулого року траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро.

"Звісно ж, що українському уряду бракує політичної волі та здатності реалізувати програми фундаментальних реформ, яких вимагають міжнародні донори", - йдеться в меморандумі.

У свою чергу, в НАТО не згодні з таким поглядом. "В останні роки Україна впровадила істотні реформи в секторі оборони і безпеки, але також в сферах, включаючи охорону здоров'я, освіту та соціальне забезпечення. Важливо, щоб Україна продовжувала йти шляхом реформ", - зазначив чиновник Альянсу.

 

новини партнерів

24 жовтня, 2020 субота

24 жовтня, 2020 субота

23 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати