//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нові картини Івана Марчука виставили посеред столичного ЦУМу

Картини одного з найвідоміших сучасних художників України Івана Марчука, які раніше не показували, виставили у ЦУМі у Києві

Про це пише ArtsLooker.

Виставка включає кілька колекцій. "Коріння" об’єднує близька 40 полотен п’яти з 12 авторських циклів. У ньому - гіперреалістичні пейзажі, сюрреалістичний космізм  та картини у інших стилях..

Також митець презентував новий монументальний цикл своїх робіт "Кольорові прелюдії", у якому 10 полотен.

null

Більшість із картин, які є на виставці, кільк років поспіль виставляли по всьому світові: у провідних музеях і галереях Литви, Німеччини, Польщі, Бельгії, Чехії, Словаччини, Люксембургу, Угорщини, Таїланду, Тунісу, Йорданії, Туреччини.

null

"Я люблю імпровізації, але картини доробляю до мікрона. Як музикант: він написав мелодію, а згодом її слід аранжувати, шліфувати. І нарешті всі приходять і вигукують: ох, яка картина, вже готова. Ні, кажу, тут потрібно ще намалювати зо дві тисячі деталей. Людина цього не бачить. Однак я ж бо бачу. Я шукаю довершеність, і якщо не вдається її досягти, мене охоплює дискомфорт", - розповідає митець.

null

Щоб створити картини, Іван Марчук працює дуже швидко, адже його роботи складаються із великої кількості елементів.

"Це пекельна робота. Я пишу з величезною швидкістю: десятки мазків за секунду. Я працюю в надзвичайному екстазі. Лише в такому стані мені вдається довести роботу до того, аби на ній був мовби мій фірмовий знак, аби й без підпису було видно: це картина Марчука, і більше нічия", – додав художник.

nullЕкспозиція триватиме до 27 червня, вхід вільний. Виставка знаходиться за адресою: ЦУМ, Хрещатик, 38, 7 поверх.

новини партнерів

‡агрузка...

26 червня, 2019 середа

26 червня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати