Борги Одеського припортового заводу: “Укртрансгаз” попросив поліцію втрутитися


фото: REUTERS
ПАТ "Укртрансгаз" звернулося до Національної поліції з проханням втрутитися в ситуацію зі стрімким нарощуванням боргів ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ)

Про це повідомляє прес-служба "Укртрансгазу".

Розмір заборгованості "Одеського припортового заводу" перед АТ "Укртрансгаз" за послуги балансування газу для потреб ОПЗ збільшився ще на 500 млн грн тільки за квітень. Компанія занепокоєна стрімким збільшенням заборгованості ОПЗ та закликає правоохоронців терміново втрутитися в ситуацію.

"Розмір сукупної заборгованості безпосередньо "Одеського припортового заводу" перед "Укртрансгазом" за надані послуги балансування та транспортування газу становить 473 млн грн", - йдеться у повідомленні.

З них 434 млн грн становить заборгованість за отримані послуги балансування, ще 39 млн грн - за послуги транспортування газу.

"Таким чином, Одеський припортовий завод є найбільшим боржником Укртрансгазу серед промислових підприємств України", - повідомляє прес-служба.

Про ризики спричинення збитків АТ "Укртрансгаз" повідомляло ще на початку лютого. Зокрема, зверталось із відповідними заявами до НКРЕКП та правоохоронних органів. А також просило накласти арешт на виготовлену ПАТ "Одеський припортовий завод" продукцію карбамід, який, можливо, знаходиться на складах ПАТ "Одеський припортовий завод", ТОВ "Всеукраїнська Енерго Компанія" та ТОВ "Газоторгова компанія".

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати