live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Окупований Донецьк просів на 20-25 сантиметрів. Чому


фото: Еспресо.TV
У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій фіксують просідання грунтів окупованого Донецька на 20-25 сантиметрів

Про це заявив голова МінТОТу Вадим Черниш під час презентації звіту "Екологічна ситуація на території Донецької та Луганської областей".

"На території Донецька ми фіксуємо просідання грунтів на 20-25 см. Ми це бачимо шляхом супутникового моніторингу. І це означає, що фактично провалюється поверхня міста Донецьк", - заявив він.

Експерти вважають, що просідання грунтів пов'язано з тим, що шахтна вода не відкачується, і немає відливу води.

"На нашу думку це може загрожувати житловим кварталам і соціальній інфраструктурі загалом, мова йде не тільки про промислову інфраструктуру", - додав Черниш.

Міністр також зауважив, що у звіті йдеться про близько 200 об'єктів на Сході Україні, які несуть ризики для місцевого населення.

  • Нещодавно заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що підтоплення шахти "Юнком" на Донеччині загрожує екологічною катастрофою.
  • За словами заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак, 80% джерел питної води на окупованих територіях Донбасу вже не придатні до використання у зв’язку із високою мінералізацією.

новини партнерів

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати