//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Київське метро заговорить новим голосом

Київський метрополітен у найближчі два тижні планує повністю оновити аудіооголошення у вагонах поїздів

Про це в ефірі Еспресо.TV розповіла прес-секретар Київського метрополітену Наталія Макогон.

"Ми цього разу вирішили піти від персоналізації голосу у метро і налагодили роботу з компанією Tak Treba Production, яка є лідером у озвучуванні. Ми вже записали усі базові назви зупинок, тексти для пасажирів і вже почали перезапис синьої гілки метро. Там є перейменована станція "Почайна". Думаю, що за два тижні ми завершимо перезапис на усіх трьох лініях", - сказала Макогон.

За її словами, зміни не стосуються концепції оголошень у вагонах, бо там передбачається коротка, необхідна для пасажира інформація. Наступним етапом буде перезапис оголошень на ескалаторах, там запис може тривати більше 20 секунд. Англійський варіант, як і раніше, озвучуватиме носій мови.

Речниця додала, що раніше були експерименти у київському метро, коли озвучення робили діти.

"Це цікаво, це креативно, але не більше двох тижнів. Потім голос, який не спрацьовує на масову аудиторію, починає дратувати. Комусь він здається зависоким, комусь занизьким. Якщо ці голоси часто змінюються, то це набридає людям", - сказала Макогон.

Поштовхом для оновлення записів стало перейменування станції "Петрівка" на "Почайну". Але складність полягала в тому, що треба було вибрати новий голос метрополітену. Диктор Микола Петренко, з яким підприємство співпрацювало раніше, помер у червні 2016 року.

 

новини партнерів

‡агрузка...

16 липня, 2019 вівторок

16 липня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати