live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

27 переможців конкурсу до ДБР пройдуть спецперевірку

Рішення про призначення 27 переможців конкурсу на керівні посади в Державному бюро розслідувань буде приймати директор бюро Роман Труба після проведення перевірки

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

"Йдеться про спеціальну перевірку державними органами влади. Також очікуємо інформацію про переможців від Ради громадського контролю та експертів від профільних організацій", – сказав Труба.

Він пояснив, що після завершення конкурсу ДБР має перевірити кожного переможця.

"Ми слідкували за конкурсним відбором, але не мали повноважень втручатися, перевіряти інформацію. Ця можливість була у зовнішньої комісії під час співбесід", – додав він.

За словами Труби, інформація буде ретельно перевірятися, але "чиїсь висновки" не є приводом для "одностайного погодження". Також комісія на засіданні оголосила другу хвилю конкурсу на 44 керівні посади.

На засіданні 18 липня конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади у Державному бюро розслідувань. Затверджений список комісія передала на узгодження директору ДБР.

  • Нагадаємо, що 22 листопада минулого року на посаду директора Держбюро розслідувань призначили Романа Трубу.
  • Голова Державного бюро розслідувань Роман Труба отримує в місяць 51 тисячу гривень.
  • Усі кандидати на посади до Державного бюро розслідувань, яких конкурсні комісії рекомендуватимуть до призначення, обов’язково проходитимуть перевірку із застосуванням поліграфу.

новини партнерів

10 грудня, 2018 понеділок

9 грудня, 2018 неділя

10 грудня, 2018 понеділок

9 грудня, 2018 неділя

8 грудня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати