live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

27 переможців конкурсу до ДБР пройдуть спецперевірку

Рішення про призначення 27 переможців конкурсу на керівні посади в Державному бюро розслідувань буде приймати директор бюро Роман Труба після проведення перевірки

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

"Йдеться про спеціальну перевірку державними органами влади. Також очікуємо інформацію про переможців від Ради громадського контролю та експертів від профільних організацій", – сказав Труба.

Він пояснив, що після завершення конкурсу ДБР має перевірити кожного переможця.

"Ми слідкували за конкурсним відбором, але не мали повноважень втручатися, перевіряти інформацію. Ця можливість була у зовнішньої комісії під час співбесід", – додав він.

За словами Труби, інформація буде ретельно перевірятися, але "чиїсь висновки" не є приводом для "одностайного погодження". Також комісія на засіданні оголосила другу хвилю конкурсу на 44 керівні посади.

На засіданні 18 липня конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади у Державному бюро розслідувань. Затверджений список комісія передала на узгодження директору ДБР.

  • Нагадаємо, що 22 листопада минулого року на посаду директора Держбюро розслідувань призначили Романа Трубу.
  • Голова Державного бюро розслідувань Роман Труба отримує в місяць 51 тисячу гривень.
  • Усі кандидати на посади до Державного бюро розслідувань, яких конкурсні комісії рекомендуватимуть до призначення, обов’язково проходитимуть перевірку із застосуванням поліграфу.

новини партнерів

24 жовтня, 2019 четвер

23 жовтня, 2019 середа

23 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати