live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Серед росіян набуває поширення міф про "пласку Землю"


фото: YouTube
Чимало росіян, опитаних фахівцями Всеросійського центру вивчення громадської думки (рос. ВЦИОМ) вважають, що наша планета пласка. Соціологи також з'ясували ступінь довіри росіян до вчених, ставлення до інформації про НЛО і першої висадки людини на Місяць

3% респондентів впевнені, що, "розповідаючи про те, що Земля має форму кулі, вчені навмисно вводять всіх в оману. Насправді планета Земля - ​​плоска". Не змогли відповісти на це питання 4%, зазначається на офіційному сайті установи.

Що стосується довіри до вчених загалом, більшість росіян (59%) вважають, що вчені приховують правду. З них 77%  - ті, котрі не закінчили школу і 45% громадян з вищою освітою.

Думки росіян про те, чи знають вчені істину чи ні, розділилися приблизно порівну: 42% відповіли, що вчені знають істину, ще 41% вважають, що щиро помиляються.

Щодо існування НЛО - 45% росіян - впевнені, що представники позаземних цивілізацій відвідують Землю. Серед них 27% сказали, що вони ховаються від землян, ще 18% вважають, що влада приховує від нас прибульців.

Понад половина опитаних (57%) вважають, що ніякої висадки на Місяць в 1969 році не було, а уряд США нібито фальсифікував документальні матеріали експедиції на Місяць. Вірять у те, що американські астронавти дійсно побували на супутнику Землі, 24% опитаних. 19% не змогли відповісти.

Опитування проведено 29-30 травня 2018 року серед 2 тис. людей, але результати зі згаданих питань з'явилися 27 липня.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати