live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Данії вступила в силу заборона на носіння паранджі

Прихильники та супротивники заборони Данії на одяг, що закриває обличчя, зокрема ісламські вуалі, такі як нікаб або паранджа, зіткнулися в словесних баталіях, коли закон набув чинності 1 серпня

Про це пише The Guardian.

Маркус Кнут з правлячої ліберальної партії Venstre заявив, що одяг, який носили деякі консервативні мусульманські жінки, був "дуже гнітючим".

Саша Андерсен з групи активістів Партії повстанців запланував демонстрацію на 1 серпня проти того, що він назвав "дискримінаційним" заходом проти групи меншин. Групи, які підтримують заборону, також планують об'єднатися.

Данські парламентарі в травні схвалили закон, представлений правоцентристською правлячою коаліцією, який ускладнив правила надання притулку та імміграції.

У 2016 році Данія прийняла закон, що зобов'язує новоприбулих прохачів притулку здавати цінні речі, такі як ювелірні вироби, золото, для оплати їхнього перебування в країні.

Інші європейські країни ввели аналогічні заборони, стверджуючи, що вони не спрямовані на якусь конкретну релігію, але не забороняють хустки, тюрбани або традиційну єврейську кіпу - тобто одяг, який не покриває обличчя.

Закон дозволяє людям закривати обличчя, коли є "доцільні обставини", такі як холодна погода чи дотримання юридичних вимог, таких як використання мотоциклетних шоломів, необхідних згідно з Правилами дорожнього руху.

Вперше порушники ризикують отримати штраф у розмірі 1000 крон ($120). Повторні правопорушення можуть спричинити за собою додаткові штрафи в розмірі до 10 000 крон або тюремне ув'язнення на строк до шести місяців.

Будь-хто, хто змушує кого-небудь носити одяг, що закриває обличчя, за допомогою сили або погроз, може бути оштрафований або засуджений до двох років позбавлення волі. Аналогічні закони діють в Австрії, Франції та Бельгії.

Все по темі

новини партнерів

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

16 жовтня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати