live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Держкомтелерадіо пропонує уряду запровадити санкції проти 35 російських видавництв


фото: huss.ua
Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення вніс на розгляд Кабінету міністрів проект розпорядження про економічні та інші обмежувальні заходи щодо російських видавництв, які видають і поширюють антиукраїнську продукцію

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Держкомтелерадіо зазначає, що за результатами трирічного моніторингу було складено перелік книжкових видань, спрямованих на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права та свободи людини. Станом на 15 серпня до переліку внесено 192 видання 35 російських видавництв.

"Санкції стосуватимуться російських видавництв, у діяльності яких випуск літератури антиукраїнського змісту посідає помітне місце і має систематичний характер. Ці видавці свідомо укладають договори із "творцями" текстів, що спрямовані на розпалювання міжетнічної, релігійної ворожнечі, пропагують насильство та вчинення терористичних актів проти України. Така "література" є складовою гібридної війни, яку веде проти України Росія. І їй треба давати гідну відсіч", - розповів перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

За словами чиновника, у разі ухвалення Кабміном цього розпорядження очікується значне скорочення імпорту видавничої продукції з Росії, а вивільнені ринкові ніші відкриють нові можливості для українських видавців і дистриб'юторів.

Проектом розпорядження також передбачено винести питання застосування санкцій до певних юридичних осіб на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати