live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Донеччині реконструювали КПВВ "Мар’їнка"


фото: прес-служба штабу ООС
В районі операції Об’єднаних сил завершили реконструкцію КПВВ "Мар’їнка" і невдовзі збираються облаштувати усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на Донеччині

Про це повідомля прес-служба штабу ООС. 

Облаштування контрольного пункту в’їзду-виїзду "Мар'їнка" проводились в умовах його штатного функціонування та тривали майже усе літо.

Протягом періоду виконання робіт з реконструкції КПВВ лінію розмежування в цьому дорожньому коридорі перетнуло близько мільйона осіб.

Зазначається, що за результатами удосконалення інфраструктури на КПВВ "Мар’їнка" розмежовано рух автотранспорту та пішоходів, відкрито два зали очікування, що обладнані місцями відпочинку, телевізорами, кондиціонерами та інформаційними стендами.

"Місця проведення контрольних операцій накриті навісами, що дозволяє прикордонникам проводити огляд транспортних засобів та перевірку документів, і особам, що проходять контрольні процедури, укриватись від спеки або негоди. Все це забезпечить комфорт як для громадян, що слідують через лінію розмежування, так і для персоналу, що несе службу на КПВВ", - йдеться у повідоленні. 

Реконструкція КПВВ "Мар'їнка" - це пілотний проект. Невдовзі подібним чином буде облаштовано всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на Донеччині в районі операції Об’єднаних сил.

 

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати