//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

10 хвилин простих вправ одразу ж покращують вашу пам'ять, - дослідження

Люди, які приділяють хоч трохи часу фізичним навантаженням, швидше згадають, де вони загубили свої ключі

Про це пише Phys.org.

Дослідники з Каліфорнійського університету Ірвін і японського університету в Цукубі виявили, що навіть дуже легкі тренування можуть збільшити зв'язок між частинами мозку, відповідальними за формування та зберігання спогадів.

Вчені вивчили реакції 36 здорових молодих людей і виявили, що 10 хвилин м'якого фізичного навантаження може принести значні когнітивні переваги.

Використовуючи функціональну магнітно-резонансну томографію з високою роздільною здатністю, група досліджувала мозок випробовуваних незабаром після тренувальних сеансів і побачила кращий зв'язок між гіппокампальною зубчастою звивиною і кортикальними областями, пов'язаними з детальною обробкою пам'яті.

"Гіппокамп має вирішальне значення для створення нових спогадів, це одна з перших областей мозку, яка погіршується в міру того, як ми стаємо старше", - сказа один з лідерів проекту Майкл Ясса, професор UCI. "Поліпшення функції гіпокампа має великі перспективи для поліпшення пам'яті в повсякденних умовах".

"Ми спостерігали, що ці 10-хвилинні періоди вправ показували результати відразу ж після цього", - додав він -"Навіть короткі прогулянки протягом дня можуть мати значні наслідки для поліпшення пам'яті і пізнання".

За словами дослідників, залишилося зрозуміти які вправи і у якій кількості потрібно рекомендувати літнім людям, щоб запобігти зниженню когнітивної функції.

новини партнерів

‡агрузка...

25 квітня, 2019 четвер

25 квітня, 2019 четвер

24 квітня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати