live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

10 хвилин простих вправ одразу ж покращують вашу пам'ять, - дослідження

Люди, які приділяють хоч трохи часу фізичним навантаженням, швидше згадають, де вони загубили свої ключі

Про це пише Phys.org.

Дослідники з Каліфорнійського університету Ірвін і японського університету в Цукубі виявили, що навіть дуже легкі тренування можуть збільшити зв'язок між частинами мозку, відповідальними за формування та зберігання спогадів.

Вчені вивчили реакції 36 здорових молодих людей і виявили, що 10 хвилин м'якого фізичного навантаження може принести значні когнітивні переваги.

Використовуючи функціональну магнітно-резонансну томографію з високою роздільною здатністю, група досліджувала мозок випробовуваних незабаром після тренувальних сеансів і побачила кращий зв'язок між гіппокампальною зубчастою звивиною і кортикальними областями, пов'язаними з детальною обробкою пам'яті.

"Гіппокамп має вирішальне значення для створення нових спогадів, це одна з перших областей мозку, яка погіршується в міру того, як ми стаємо старше", - сказа один з лідерів проекту Майкл Ясса, професор UCI. "Поліпшення функції гіпокампа має великі перспективи для поліпшення пам'яті в повсякденних умовах".

"Ми спостерігали, що ці 10-хвилинні періоди вправ показували результати відразу ж після цього", - додав він -"Навіть короткі прогулянки протягом дня можуть мати значні наслідки для поліпшення пам'яті і пізнання".

За словами дослідників, залишилося зрозуміти які вправи і у якій кількості потрібно рекомендувати літнім людям, щоб запобігти зниженню когнітивної функції.

новини партнерів

19 грудня, 2018 середа

19 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати