"Ворскла" перемогла "Карабах" у Лізі Європи

У 3-му турі групового раунду Ліги Європи "Ворскла" перемогла у Баку азербайджанський "Карабах"

Ліга Європи. Груповий раунд. Група E

3-й тур

"Карабах" (Азербайджан) - "Ворскла" (Україна) 0:1

Гол: Кулач, 48

"Карабах": Вагнер, Жежнічак, Садигов, Медведєв, Герье, Гараєв, Мічел, Славчо (Озобіч, 58), Абдуллаєв (Деларж, 69), Зубір, Емегара (Мадатов, 58).

"Ворскла": Шуст, Даллку, Сапай, Пердута, Якубу (Карека, 46), Шарпар, Чеснаков, Скляр, Ребенок, Кулач (Сергійчук, 77), Коломоєць.

Попередження: Кулач, 4, Пердута, 41, Зубір, 64, Даллку, 79.

"Ворскла" та "Карабах" у двох стартових турах зазнали поразок та підійшли до очної зустрічі без набраних очок. Лідирували у групі E англійський "Арсенал" та португальський "Спортинг", які мали по 6 пунктів .

"Карабах" володів суттєвою територіальною перевагою у першому таймі, але "Ворскла" вправно захищалася та не дозволила азербайджанцям створити реальних гольових моментів.

А одразу по перерві полтавчани провели контратаку та відкрили рахунок. На 48-й хвилині Ніколас Карека віддав пас Владиславу Кулачу, який пробив з дальньої дистанції та примусив голкіпера помилитися.

У підсумку цей гол виявився для бронзових призерів чемпіонату України переможним. "Ворскла" перемогла "Карабах" 1:0, набрала 3 очка та займає у групі E третє місце. "Карабах" залишився на останній позиції.

Наступний матч "Ворскла" зіграє також проти "Карабаха" 8 листопада у Полтаві.