live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Німеччині судять 94-річного екс-охоронця концтабору

94-річний колишній військовослужбовець СС постав перед німецьким судом за звинуваченням у співучасті у вбивстві у період, коли він служив охоронцем у концтаборі Штуттхоф

Йоганн Ребоген був доставлений до суду округу Мюнстера в інвалідному кріслі, з дерев'яною палицею та портфелем на колінах, повідомляє The New York Times.

Він здавався настороженим і уважним, коли головуючий суддя Райнер Бракхейн задавав йому запитання, він відповідав лаконічними реченнями. Ребоген працював охоронцем у таборі на сході від Данцига, який сьогодні є польським містом Гданськ, з червня 1942 року до початку вересня 1944 року. Немає жодних доказів, що пов'язують його з конкретним злочином, але у Штуттхофі були вбиті понад 60 000 людей, і прокурори стверджують, що, будучи охоронцем він був причетний щонайменше до сотень смертей.

Ребоген не заперечує, що служив у таборі під час війни, але говорить слідчим, що він не знав про вбивства і не брав участі в них. Оскільки йому було менше 21 року під час його передбачуваних злочинів, він постає перед судом по справах неповнолітніх і буде засуджений до позбавлення волі на строк не більше 10 років.

Родичі сімнадцятьох жертв Штутхофа, які вижили, приєдналися до суду в якості співпозивачів, але неясно, чи буде хто-небудь з них особисто давати показання через вік.

 

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати