live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Оксфордський словник назвав слово 2018 року

Оксфордський словник англійської мови визначив прикметник "токсичний" як слово 2018 року

Про це повідомила прес-служба словника.

Як пояснюється, вибір саме цього прикметника в якості найпопулярнішого слова року, що минає, обумовлено кількістю пререглядів його у словнику.

"Наші дані показують, що кількість переглядів на oxforddictionaries.com зі словом "токсичний" зросла до 45% і використовувалось і в прямому, і в переносному значенні", - йдеться у повідомленні.

Йдеться, зокрема про "токсичну маскулінність" на тлі скандалів, повязаних зі  сексуальними домаганнями.
Крмі того, словосполучення "токсичні хімікати" стало популярним у 2018 році через отруєння Скрипалів - екс-ровідника Росії Сергія та його доньки Юлії.

Прикметник "токсична" визначено як "отруйна" і вперше з'явився в англійській мові в середині сімнадцятого століття від середньовічного латинського "токсико", що означає "отруєне" або "просочене отрутою".
Оксфордське слово року - це слово або вираз, яке, як вважається, відображає етос, настрій або стурбованість року, що минає і має міцний потенціал як термін культурного значення.

  • Нагадаємо, словом 2017 року Оксфордський словник англійської мови назвав термін youthquake, що характеризує різку зацікавленість молодих людей у політиці та суспільних змінах.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати