Англія перемогла Хорватію та вийшла до півфіналу Ліги націй

Збірна Англії перемогла Хорватію у вирішальному матчі Ліги націй та вийшла до півфіналу турніру

Перед вирішальною грою у групі Англія та Хорватія мали по 4 очка, а очолювала турнірну таблицю Іспанія, яка набрала 6 пунктів.

Обидві команди у цій грі у Лондоні влаштовувала лише перемога. Хорватія відкрила рахунок на 57-й хвилині, зусиллями Андрея Крамаріча. Англія відігралася на 78-й хвилині, коли забив Джессі Лінгард. Перемогу господарям поля на 85-й хвилині приніс Гаррі Кейн.

Англія перемогла Хорватію 2:1, набрала 7 очок та вийшла до півфіналу Ліги націй. Хорватія вилетіла до другого дивізіону змагань.