live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко: Україна буде у НАТО

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна стане частиною Північноатлантичного альянсу (НАТО)

Про це Порошенко заявив у Верховній Раді під час свого виступу щодо розгляду поправок до Конституції про євроатлантичний курс України, передає Еспресо.TV.

За його словами, сьогоднішнє голосування щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та в НАТО є спільною стратегією усіх громадян, яку Україна продовжує впроваджувати протягом останніх 4 років. Адже НАТО, на його переконання, є найефективнішою системою колективної безпеки та оборони.

"Лише інтеграція до євроатлантичного простору гарантує нам і незалежність, і подолання бідності. Від цієї стратегії ми точно не відступимо. Україна, йдучи своїм шляхом, обов'язково, наполягаю, обов'язково стане повноправним членом НАТО та повноправним членом Європейського Союзу. Ні я, ні ви, ні більшість українців з цього приводу не мають жодних сумнівів", - сказав Порошенко.

При цьому він вкотре визнав, що його обіцянка швидко виграти війну не справдилася і що через напад Росії Україна втратила тисяч людських життів, українських героїв, воїнів та цивільних. 

"Але при цьому ми стали могутнішими як нація, впевненішими у своїх силах, твердішимими у своїх намірах. Ми зміцнили нашу віру в наше європейське майбутнє. І цю віру ми сьогодні цементуємо в Конституції", - наголосив президент.

  • Нагдаємо, Верховна Рада проголосувала в першому читанні за Закон про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та в НАТО).

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати