live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як острів посеред річки: вчені виявили нову ділянку людського мозку

Нейробіолог Джордж Паксінос і його команда з Neuroscience Research Australia (NeuRA) ідентифікували нову ділянку в людському мозку

Як повідомляє Science Alert, науковці назвали своє відкриття Endorestiform nucleus, бо область знаходиться в межах основи ніжки середнього мозку (cerebellar peduncle). Область бере участь в отриманні сенсорної і рухової інформації від організму, щоб поліпшити поставу, баланс і рух.

" Область cerebellar peduncle схожа на річку, яка несе інформацію  з спинного мозку і стовбура мозку в мозочок", -  каже Паксінос.

"Відкрита ділянка ​​- це група нейронів, і це як острів в цій водоймі. Можна припустити, що мова йде про місце, що грає ключову роль у функціях  cerebellar peduncle. Я можу тільки здогадуватися про його функції, але, з огляду на частину мозку, де він був знайдений, він може бути залучений в невеликий моторний контроль", - зазначає автор дослідження.

Ця здогадка також підкріплюється тим фактом, що ця структура ще не ідентифікована у інших тварин, включаючи мавп.

"Я не можу уявити, що шимпанзе грає на гітарі так само вправно, як і ми, навіть якщо вони люблять займатися музикою", - каже Паксінос.

Люди мають мозок, принаймні, удвічі більший, ніж шимпанзе (1300 грам проти 600 грамів або 2,9 фунта проти 1,3 фунта), і містять більший відсоток нейронних шляхів .

Таким чином, нова ділянка ​​може бути ще однією унікальною особливістю в нашій нервовій системі, хоча поки ще занадто рано про це говорити. Незабаром Паксінос збирається трохи попрацювати з шимпанзе, щоб дізнатися більше.

Відзначається, існування структури мозку було виявлено завдяки використанню нової техніки фарбування мозку на спеціальному обладнанні, адже була необхідність зробити зображення тканин головного органу центральної нервової системи більш чіткими.

Відкриття може допомогти дослідникам знайти нові ліки від хвороб, включаючи хворобу Паркінсона. Щоб дізнатися, яка функція пов'язана з нововідкритою ділянкою, доведеться чекати появи більш високої роздільної здатності МРТ, відзначили вчені.

 

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати