//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві перевіряють школи через неякісне харчування


фото: krymr.org
Спеціалісти розпочали перевірки в навчальних закладах Києва через скарги на неякісне харчування дітей

Про це під час брифінгу сказав начальник Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві Олег Рубан, повідомляє Укрінформ.

“У цьому році ми, як Держпродспоживслужба, зіткнулися з великою кількістю порушень ветеринарного, санітарного законодавства, що несуть загрозу для дітей та підлітків, які навчаються в навчальних закладах. На сьогодні Держпродспоживслужбою вже припинено діяльність 38 таких суб'єктів господарювання, які надають послуги в сфері харчових продуктів і в загальноосвітніх закладах”, - сказав Рубан.

За його словами, наразі проводиться спільна робота з Київською міською державною адміністрацією, а також з батьківськими комітетами шкіл у цьому напрямку.

“Ми отримали в цьому році велику кількість скарг від громадян, саме батьків, на неякісне надання харчових продуктів, тому на сьогодні можемо констатувати, що в деяких школах деякі суб'єкти господарювання надають послуги неякісно і небезпечно. Лише за останній місяць ми перевірили більше 50-ти таких суб'єктів. Було виявлено, що деякі суб'єкти, а саме товариство «ПОНТЕМ.УА», яке працює в Україні, порушує безліч правил та норм при наданні послуг. Зокрема, порушуються технологічний режим, умови зберігання м'яса, риби, правила миття продуктів харчування”, - розповів Рубан.

Він наголосив, що Держпродспоживслужба припинятиме діяльність таких суб'єктів господарювання в навчальних закладах у випадку порушення відповідних норм.

новини партнерів

‡агрузка...

24 травня, 2019 п'ятниця

24 травня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати