live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МВФ назвав пріоритети нової програми кредитування України


фото: ТСН
Затверджена 18 грудня нова програма фінансування stand-by для України на $3,9 млрд базуватиметься на чотирьох пріоритетних напрямах

Про це йдеться у заяві на сайті МВФ.

Зокрема програма буде зосереджена на таких пріоритетах:

  • продовження поточної консолідації бюджету для подальшого зменшення державного боргу;

  • подальше зниження інфляції зі збереженням гнучкого режиму валютного курсу;

  • посилення фінансового сектора, сприяння відновленню активів та відродженню банківського кредитування;

  • просування сукупності структурних реформ, зокрема для вдосконалення адміністрування податків, приватизації та управління.

Також у повідомленні наводяться слова першого заступника директора та в. о. голови МВФ Девіда Ліптона про успіхи української влади у відновленні макроекономічної стабільності:

"Українська влада успішно відновила макроекономічну стабільність та зростання за підтримки міжнародного співтовариства. Розсудлива фіскальна та монетарна політика, а також гнучкий режим обмінного курсу допомогли зменшити дефіцит фіскального й поточного рахунків. Резерви були частково відновлені, а довіра зросла", - заявив він.

Крім того, Ліптон попереджає про значні ризики з реалізації нової програми, однак Україна вже зробила важливі кроки для їх зниження, зокрема затвердження бюджету на 2019 рік, підвищення тарифів на газ і опалення, ухвалення законодавства для поліпшення управління в державних банках.

новини партнерів

12 липня, 2020 неділя

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати