//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Документи "Бредкресту" спростовують будь-яку причетність Мартиненка, – адвокат (ДОКУМЕНТ)

НАБУ і САП маніпулятивно намагаються пов’язати Миколу Мартиненка із компанією "Бредкрест", щоб перевести увагу із відсутності збитків у так званій "справі Мартиненка". Але всі документи спростовують причетність екс-депутата до цієї компанії

Так адвокат Петро Бойко прокоментував перебіг суду по справі, в якій фігурує Микола Мартиненко. Про це повідомляє  прес-служба  екс-депутата.

За словами адвоката,  звинувачення в справі стосуються нібито збитків для держави від контракту "Енергоатому" з чеською "Шкодою". "Але ціна обладнання "Шкоди" була стандартною для  європейських країн. Незалежні експертизи свідчать про відсутність  збитків і самого складу злочину. Навпаки, держава отримала багатомільйонний прибуток", - наголосив Бойко.

"Тому близькі до НАБУ прокурори САП намагались, по-перше,  приховати від суду докази про економічну обґрунтованість цього контракту. По-друге, усвідомлюючи провальність цієї справи, прокурори з усіх сил затягують її розгляд,  по багато разів зачитують одні й ті ж папери, що не мають стосунку до справи і до Мартиненка.  По-третє,  прокурори   перевели справу на обговорення діяльності компанії "Бредкрест", з якою "Шкода" (а не "Енергоатом"!) мала економічні відносини. Це питання до чеської "Шкоди",  і точно не до Миколи Мартиненка", - підкреслив адвокат.

"Однак,  - сказав він,  - НАБУ і їхня група підтримки з усіх сил намагаються прив’язати сюди прізвище Мартиненка. Хоча всі документи про створення, власність і функціонування "Бредкресту" спростовують фігурування екс-депутата".

Адвокат відзначив, що в НАБУ давно був установчий договір компанії "Бредкрест", яка є акціонерним товариством. "Обвинувачення чудово знає, що Микола Мартиненко там ніколи не фігурував,  акціями не володів, не розпоряджався коштами "Бредкресту" і не брав жодної участі в діяльності цієї компанії. Ксерокопія без печатки про нібито відкриття рахунку, якою розмахують НАБУ і САП – це смішно. В банківську анкету можна вписати дані будь-якої людини. Але головне інше: на той момент цієї компанії не існувало і відкриття її рахунку було неможливим. Це як народити дитину без вагітності", - сказав Петро Бойко.

Він повідомив, що перевірка швейцарських органів показала законність і прозорість діяльності цієї компанії. "Ніяких звинувачень у Швейцарії проти "Бредкресту" не висувалось. Про це НАБУ і САП теж мовчать. Натомість намагаються спекулювати на родичах Мартиненка, подаючи їхні фінансові операції як щось компрометуюче. Хоча там немає жодних порушень, а головне - там ніде не фігурує сам Мартиненко. Однак прокурори маніпулятивно нав’язують тезу "Мартиненко має відповідати за діяльність інших людей, бо вони є його родичами».  Та вони є дорослими людьми  і в якості свідків пояснять в суді всі свої дії", - наголосив адвокат.

"НАБУ та їхня група підтримки кивають на справу в Швейцарії. Але ця справа з самого початку була піарною і за 5 років там нічим не закінчилась - інакше її давно б передали до швейцарського суду. Вона перетворилась на "чемодан без ручки", який швейцарський прокурор радісно відправив до НАБУ. В Україні НАБУ і САП разом із галасливими "активістами" апелюють до розпіареної «швейцарської флешки». Це  як туземці моляться на скляні буси. Мета  цієї "молитви" - витиснути із суду незаконне рішення. Проти Мартиненка йде неоголошена війна, яка почалась ще під час роботи попереднього уряду і була складовою політичної боротьби", - говориться в коментарі адвоката.

null

На фото прес-служби М.Мартиненка: переклад установчого договору компанії "Бредкрест"

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

23 квітня, 2019 вівторок

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати