live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МАУ затримує зарплати та скоротила частину персоналу


фото: m.2gis
Українська авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" скоротила частину персоналу та вимушена затримувати виплату зарплат

Про це в інтерв'ю Liga.net повідомив президент авіакомпанії Юрій Мірошников.

"Були незначні затримки. Йдеться про дні. Іноді відбувалися накладки, коли ми ще не отримали надходження від контрагентів за продані квитки, а платежі потрібно було здійснювати. Тоді виникали локальні розриви. Але ніяких масових невиплат і тривалих затримок не було", - уточнив Мірошников.

Він додав, що у авіакомпанії наразі немає боргів перед співробітниками, однак Мірошников не виключає "подальших випадків коротких, часткових затримок виплат заробітної плати, які можуть відбуватися час від часу до початку "сильного" літнього сезону".

Мірошников підтвердив інформацію про те, що компанія скоротила частину персоналу.

"Є точкові локальні скорочення посад і співробітників там, де ми бачимо потенціал для поліпшення продуктивності. Тим, чиї посади скорочуються, ми виплачуємо хорошу компенсацію. У нас з трудовим колективом підписаний дуже соціально орієнтований колективний договір, який регламентує наші зобов'язання. У МАУ існує соціальне партнерство між роботодавцем і чотирма профспілками, створеними в компанії", - пояснив президент МАУ.

Мірошников також додав, в 2019 році авіакомпанія зосередиться на стабілізації фінансового становища, оскільки два роки поспіль зазнає збитків.

"Незалежно від того, які рішення будуть прийняті щодо моделі оперування, 2019 рік буде роком стабілізації. Як мінімум не варто очікувати великих цифр зростання. При цьому ми розраховуємо вийти на беззбитковість за підсумками року", - зазначив Мірошников.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати