//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ВООЗ пропонує змінити статус марихуани у конвенції ООН

Всесвітня організація охорони здоров’я пропонує змінити статус канабісу

Про це пише Newsweek, повідомляє УНІАН.

Зробити це хочуть через велику кількість доказів того, що його можна ефективно використовувати для лікування низки проблем зі здоров’ям. Таким чином, позиція організації радикально змінилася. Адже впродовж 60 років її експерти наполягали, що канабіс не можна використовувати як ліки. Але тепер Експертний комітет з питань наркотичної залежності запропонував усунути смоли канабісу й інші продукти з марихуани зі Списку IV у Єдиній конвенції ООН про наркотичні засоби.

"Канабіс і його смоли включені в Список І й Список IV Єдиної конвенції про наркотичні засоби від 1961 року. Субстанції, включені до обох цих списків, особливо придатні до зловживань і мають негативний вплив, при цьому не вирізняються терапевтичним застосуванням. Інші субстанції, які включені до Списків І і IV – це аналоги фентанілу, героїн й інші опіоїди, які вважаються особливо небезпечними. Вживання цих речовин пов’язане зі значною загрозою смерті, в той час як застосування канабісу не пов’язане з таким ризиком", - йдеться у звіті Комітету. 

"З огляду на представлені докази, Комітет вважає, що рослини коноплі й смола канабісу не викликають такого ж шкідливого ефекту, як і інші речовини зі Списку IV", - зауважено в документі. 

  • Раніше повідомлялося, що очільниця МОЗ зазначила, що на сайті Верховної Ради зареєстровано петицію з вимогою легалізувати використання канабісу в медицині та науці, і закликала підписати її.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

19 липня, 2019 п'ятниця

19 липня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати