//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд арештував майно заводів Коломойського у справі ПриватБанку

Суд наклав арешт на майно підприємств, підконтрольних колишнім власникам ПриватБанку

Таке рішення ухвалив Печерський районний суд Києва, повідомляє РБК-УКраїна

Суд наклав арешт на майно ПАТ "Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат", ПАТ "Нікопольський завод феросплавів", ПАТ "Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат", ПАТ "Дніпроазот" та інших підприємств, які підконтрольні екс-керівникам ПриватБанку.

Рішення ухвалено у справі про заволодіння службовими особами ПриватБанку державними коштами, які виділила держава як стабілізаційні кредити та рефінансування, на суму понад 19,7 млрд грн. 

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи банку протягом 2014 року видали кредити 42 суб'єктам господарювання, підконтрольним групі Приват, під заставу майнових прав на товар в сумах від 18 до 73 млн доларів.

"Однак поставка товарів до цього часу не відбулася. Грошові кошти в строки, передбачені договорами, не повернуті. Майнові права на неотриманий товар, якими володіє ПАТ КБ "Приватбанк", не забезпечив погашення кредитів та повернення коштів до банківської установи", - йдеться в ухвалі суду.

У результаті у 2016 році держава в особі Міністерства фінансів України з метою уникнення дестабілізації фінансового ринку мусила за рахунок бюджетних коштів у сумі 116 млрд грн здійснити націоналізацію ПриватБанку, що призвело до тяжких наслідків, зазначається в судовому рішенні.

новини партнерів

‡агрузка...

24 червня, 2019 понеділок

24 червня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати