//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вибори в Україні: Президент ПА ОБСЄ проти російських спостерігачів

Направлення Росією своїх спостерігачів до місії ПА ОБСЄ з моніторингу за президентськими виборами в Україні є недоцільним

Про це заявив Укрінформу президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгій Церетелі.

"Я думаю, що це недоцільно робити за нинішніх умов, оскільки це може нести непередбачувані ризики, це питання безпеки і це може бути також провокативним", - заявив Церетелі.

Церетелі зазначив, що питання можливої участі російських спостерігачів у складі місії ПА ОБСЄ обговорювалося на постійному комітеті ПА, "а також під час двосторонніх зустрічей з обома делегаціями".

За його словами, звичайно країни-учасниці ОБСЄ мають право подавати заявки на реєстрацію щодо участі у місії для моніторингу виборів в одній з країн, однак "у випадку України зараз інша ситуація". Президент ПА ОБСЄ вказав на те, що в Україні триває реальний конфлікт, щодня фіксуються чисельні порушення, "нещодавно було збиття БПЛА Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ".

"Це - не проста ситуація, ніхто не скаже, що це звичайна ситуація. І я думаю, що на цьому тлі треба брати до уваги, що Україна має власне внутрішнє законодавство, що є її суверенним правом… Позиція української сторони є також легітимною, адже відповідно до українського законодавства Росія визнана як країна-агресор", - заявив він.

новини партнерів

‡агрузка...

16 липня, 2019 вівторок

16 липня, 2019 вівторок

15 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати