live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві відбувся міжнародний кліматичний страйк


фото: Екодія
У п'ятницю, 15 березня, у Києві відбулася акція молоді “Планети Б не існує” за збереження клімату та перехід України на 100% відновлювані джерела енергії

Про це повідомляє центр екологічних ініціатив "Екодія".

Зазначається, що подія відбулася в рамках Глобального кліматичного страйку за майбутнє, який у цей день проходить одночасно у більш ніж 100 країнах світу.

Нагадаємо, що цей страйк розпочала 16-річна екоактивістка зі Швеції Грета Тунберг, яку номінували на Нобелівську премію миру.

Молодь прийшла до Міністерства енергетики із гаслами “У нас нема планети Б – нам потрібне ВДЕ (Відновлювальні джерела енергії, - Ред.)!”, “Страйкуй, кохай – клімат захищай”, “Вугілля, нафта, атом, газ – тут обійдемось без вас!”.

Активісти вимагали від уряду звернути увагу на проблему зміни клімату та розпочати активні дії, щоб запобігти їй та утримати глобальне потепління на безпечному рівні.

“Я хочу, щоб більше людей зрозуміли, що зміни клімату – це не щось таке, що відбувається десь далеко. Це відбувається з нами зараз, і цю проблему ми повинні вирішувати. Бо потім може бути надто пізно. Ті процеси, які запущені зараз, скоро вже не можна буде зупинити. Через зміну клімату страждає флора і фауна нашої планети. Тому я прийшла сюди і вимагаю від уряду дій”, – розповіла активістка Ксенія.

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати