live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лікарям-ФОПам дозволили проводити вакцинацію

Лікарі, які відкрили приватну практику, відтепер зможуть проводити вакцинацію пацієнтів

Про це йдеться у відповідному наказі міністерства охорони здоров'я.

"Відповідальним за проведення профілактичних щеплень є керівник ЗОЗ (закладу охорони здоров'я) або ФОП (фізична особа-підприємець). Порядок проведення профілактичних щеплень визначається наказом з чітким визначенням відповідальних осіб і функціональних обов’язків медичних працівників, які братимуть участь у їх проведенні. Обсяги профілактичних щеплень узгоджуються із міністерством охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у липні - серпні кожного року", - йдеться у наказі.

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун зазначила, що проводити вакцинацію зможуть лікарі, які уклали договір з НСЗУ, та додала, що це зробили вже 100 лікарів.

"Відтепер лікарі, які надають допомогу як фізичні особи підприємці, зможуть вакцинувати своїх пацієнтів. Йдеться про сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, що уклали договір з НСЗУ. Нині договір з НСЗУ мають 100 лікарів первинної медичної допомоги, які працюють у статусі ФОП. Відповідно до договору, вони мають безоплатно надавати весь перелік послуг, як і звичайний працівник медзакладу, з яким пацієнти уклали декларацію. Зокрема - робити щеплення", - написала Супрун.

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати