live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Супрун закликала українців голосувати на виборах виважено


фото: infonews.org
Очільниця МОЗ Уляна Супрун закликала українців голосувати на виборах президента України виважено

Про це вона написала у Facebook.

"Обов’язково виважено приймайте рішення за кого проголосуєте 31 березня", - написала вона. 

Крім того, очільниця МОЗ написала, що вона злиться, коли хтось пише “якщо Х виграє вибори - я емігрую з країни”. 

"Коли я читаю подібну реакцію на ті чи інші соціологічні опитування або політичні прогнози, мене завжди бере злість", - написала Супрун.

Вона розповіла, що її бабусі та дідесі емігрували з України, бо тікали від розстрілів чи у кращому випадку заслання в Сибір. 

"Можливість народитися в державі Україна, вирости тут, боротися за її свободу з підтримкою усієї міжнародної спільноти — це все були мрії наших предків. Мільйони українців все життя працювали, боролися й вмирали за те, щоб це стало можливим. І ми все одно знаходимо собі причини бути песимістами, опускати руки та скиглити. У кожного є право на вільне пересування і право на еміграцію в тому числі. Проблема в тому, що забагато українців ментально тікають з країни, фізично залишаючись тут і не борються за свої мрії", - написала Супрун.

Вона сказала, що для Кремля ідеальними є ті, українці, які не довіряють один одному, вірять у месій, живуть горизонтом планування в декілька місяців, постійно сваряться щодо того “хто?”, а не “для чого?” чи “як?”, чекають швидких глобальних змін, мріють про краще життя за кордоном. На її думку, таких українців легше підкорити.

"Таким українцям легко буде нав’язати, що їхнє майбутнє залежить завжди від когось іншого, а не від них самих. Їх легко змусити вагатись у будь-яких довгострокових планах чи великих мріях у власній країні. Їх легко змусити постійно чекати (марнувати час)", - написала вона.

Вона вважає, що країна, в якій все залежить від однієї особи/посади, може бути лише країною рабів. Також, на її думку, країна з вільними людьми не може бути зруйнована навіть найпесимістичнішими результатами будь-яких голосувань.

"Якщо перестати сумніватись в самих собі - у нас виходить робити великі зміни. Будь ласка, не живіть так наче політики вирішують усе -бо це ілюзія. Але пам’ятайте, що політики в державах з населенням, а не громадянами - вирішують дуже багато.", - написала очільниця МОЗ.

Вона закликала українців працювати зі своїм оточенням, переконувати своїх друзів та родичів, пам‘ятати ціну, яку платимо щодня, щоби мати справжнє право вибору.

"Поводьтесь так, ніби саме на вас максимально велика частка відповідальності за майбутнє України. Бо будувати кращу країну - це щоденна праця, а не сезонна історія з прив'язкою до політичних циклів", - підсумувала Супрун.

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати